Gizlilik

www.etkinliksepeti.org kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

  • Etkinlik Sepeti’nden faydalanmak için üye olmanız gerekmez.
  • Etkinlik Sepeti üyelik ücretsizdir.
  • Etkinlik Sepeti etkinliklerinizi ücretsiz yayınlar ancak yayınlanmak için gönderilen içerikler özgün olmalıdır.
  • Etkinlik Sepeti kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır.
  • Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Etkinlik Sepeti Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Etkinlik Sepeti veri tabanında gizli olarak tutulmaktadır
  • Kişisel bilgiler yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde adli birimler ile paylaşılabilir.
  • Üyeler üye olduktan sonra bilgilerini değiştirme hakkına sahiptirler.
  • Etkinlik Sepeti kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır.
  • Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir.

Kullanım Koşulları

Etkinlik Sepeti Konser, Tiyatro, Sergi, Fuar, Konferans, Kongre gibi bilgileri web sitesi üzerinde yayınlar. Bu bilgiler Etkinlik Sepeti ekibi tarafından eklenebileceği gibi ziyaretçilerden de etkinlik ekleme talebi gelebilir. Herhangi bir etkinlik bilgisindeki değişiklik etkinlik sahibi tarafından Etkinlik Sepeti’ne bildirilmelidir. Sitede yer alan ve sonradan değişen etkinliklerde Etkinlik Sepeti sorumluluk kabul etmemektedir.

Etkinlik Sepeti etkinlike önerebilirsiniz ancak her etkinliğin yayınlanma tasarrufu Etkinlik Sepeti ekibindedir.

Etkinlik Sepeti yer alan şarkılar soundcloud.com’da yer almaktadır ve buradaki şarkıların hiçbiri Etkinlik Sepeti tarafından yüklenemiştir, dolayısı ile Etkinlik Sepeti bu konuda herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Video klipler ise youtube.com’da muyap tarafından yüklenmiş video kliplerden oluşmaktadır, bunların sorumluluğu da Etkinlik Sepeti değildir.